Kodaň 2009 – 2.den

kodan-2009-snidane-hotel-clarionDruhý den v Kodani jsme začali výbornou snídaní v hotelu. Pečivo, slaninka, džus, jogurt s müssli a káva s mlékem. Prostě dobrota.

Ráno bylo pošmourné, ale na rozdíl od předchozího večera nepršelo. Vydali jsme se tedy k první zastávce naší nedělní trasy, vzdálené jen pár metrů od našeho hotelu – Národnímu muzeu.

Číst celý článek »

Kodaň 2009 – 1.den

kodan-2009-den-11 První den v Kodani začal ještě potmě – v 7 hodnin ráno. Vystoupili jsme z autobusu, rozkoukali se, kde jsme a vyrazili za památkami. Na plánu jsme jich měli tolik, že jsme ani neveřili, že bychom je mohli stihnout všechny navštívit, ale nakonec jsme zvládli to, co jsme chtěli. Číst celý článek »

Kodaň 2009

Kodaň - RosenborgKoncem února 2009 (20.-23.2.) jsme vyrazili na náš první letošní zahraniční výlet. Vybrali jsme si pro něj Kodaň – hlavní město Dánska. Když jsme přemýšleli, kam vyrazit, prvním kritériem výběru bylo, aby výlet byl někam do zahraničí, kde jsme ještě nebyli, zadruhé, aby cesta šla uskutečnit během víkendu a zatřetí, aby byl výlet cenově dostupný. Po chvilkovém brainstormingu jsme vybrali Kodaň.

Číst celý článek »

Powered by WordPress